Rüyada ay ışığının yüze vurması

Rüyada ay ışığının yüze vurması sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine delalet eder.

Rüyada ay ışığının yüze vurması gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeylerle ihtiyacınız olanlar birbiriyle örtüşmüyor.

Rüyada ay ışığının yüze vurması ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada evin ışığının yanmaması sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, keyfin ve ağız tadının kaçacağına yorulur.

Rüyada evin ışığının yanması kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ay ışığının denize yansıması işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, ortalığın karışacağına delalet eder.

Rüyada odanın ışığının yanmaması daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalettir.

Rüyada ay ışığının sönmesi yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına alamet eder.

Rüyada odanın ışığının yanması sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada bir evin ışığının sönmesi yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments