Rüyada avret yerini bir başkasının görmesi

Rüyada avret yerini bir başkasının görmesi bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorunlarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada avret yerini bir başkasının görmesi gördüyseniz:

  • Hayatınızı değiştirebilecek nitelikte davetler, öneriler veya teklifler söz konusu olabilir.

Rüyada avret yerini bir başkasının görmesi aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının avret yerini yalamak yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının avret yerini ellemek yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının avret yerini kıllı görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada başkasının avret yerini kıllı görmek parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının avret yerini görmek gusül gerektirir mi başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına yorulur.

Rüyada başkasının avret yerini yıkamak şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının avret yerini görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments