Rüyada atlamak görmek

Rüyada atlamak görmek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada atlamak gördüyseniz:

  • Belli girişimlerinizde, iş birliklerinizde veya ilişkilerinizde tam olarak tatmin olmamanıza rağmen rahat hissediyormuş gibi davranmanızda fayda var.

Rüyada yükseğe atlamak ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada trenden atlamak kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada balkondan atlamak kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine delalettir.

Rüyada bir yükseklikten atlamak kırılan bir kalbin tamir edileceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada kuyuya atlamak suç işleyeceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına tabir olunur.

Rüyada bir engelden atlamak aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada atlamak suya çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerinin günden güne artacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada salıncaktan atlamak onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments