Rüyada ateş yakmak söndürmek

Rüyada ateş yakmak söndürmek mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, ona kavuşacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza inanılır.

Rüyada ateş yakmak söndürmek gördüyseniz:

  • Kelimelerinizi dikkatle seçmenizde fayda var.

Rüyada ateş yakmak ateş görmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, maddi açıdan nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada bahçede ateş yakmak iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada banyoda ateş yakmak çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına işarettir.

Rüyada tandırda ateş yakmak haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, gönül gözünün açılacağına işaret eder.

Rüyada ateş yakmak et pişirmek rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ateş yakmak söndürmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına delalettir.

Rüyada eşimle ateş yakmak içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, çok büyük üzüntü yaşayacağına inanılır.

Rüyada babayla ateş yakmak büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.