Rüyada at ve gelinlik görmek

Rüyada at ve gelinlik görmek atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada at ve gelinlik gördüyseniz:

  • Davet edildiğiniz bir yerde bir tatsızlık yaşamanız olasıdır.

Rüyada gelinlik görmek gelinlik giymek böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada gelinlik gelinlik görmek hafifleyeceğine, başarılı olacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına işaret eder.

Rüyada dar gelinlik sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine inanılır.

Rüyada gelinlik çıkartmak gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, hayatının daha kolay olacağına inanılır.

Rüyada gelinlik li görmek başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına inanılır.

Rüyada gelinlik görülmesi farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvaksız gelinlik yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine delalettir.

Rüyada gelinlik giyilmesi spora başlayacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments