Rüyada askıda kalmak

Rüyada askıda kalmak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına inanılır.

Rüyada askıda kalmak gördüyseniz:

  • Nedensiz yere çok fazla yorulmanıza gerek kalmayacak.

Rüyada askıda kalmak eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada askıda palto görmek yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına işaret eder.

Rüyada askıda gelinlik görmek sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada askıda kıyafet görmek daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada askıda elbiseler görmek sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada askıda bluz görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada askıda abiye görmek rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada askıda manto görmek rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma oksuz

Rüyamda kendi yüzümü askıda asılı bir şekilde gordum