Rüyada askerin yaralandığını görmek

Rüyada askerin yaralandığını görmek rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine, yaptığı işte sivrileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada askerin yaralandığını gördüyseniz:

  • Ya da tam tersi, işlerinize karışılmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada askerin yaralandığını görmek geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir askerin yaralandığını görmek ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna tabir olunur.

Rüyada askerin yaralandığını duymak herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, hile ile mal elde etmeye inanılır.

Rüyada yaralandığını görmek büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına işarettir.

Rüyada bir başkasının yaralandığını çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, ağız tadının kaçacağına alamet eder.

Rüyada askerin ata binmesi hayatının başarılarla dolacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına delalet eder.

Rüyada askerin tutuklaması hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada askerin ölmesi herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments