Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, pişmanlığa, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi gördüyseniz:

  • Dikkate almanızda fayda var, daha parlak sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada hep aşık olduğun kişiyi görmek ilerleyeceğine ve kalkınacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına inanılır.

Rüyada aşık olduğun kişiyi öldürmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek yaşam enerjisine kavuşacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi aramak içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran rüya sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada aşık olduğun kişiyi koklamak borçlarının kapacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına rivayet eder.

Rüyada aşık olduğun kişiyi sevgilisiyle görmek dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi hasta görmek endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eskiden aşık olduğun kişiyi görmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments