Rüyada aşık olduğun kişiyi aramak

Rüyada aşık olduğun kişiyi aramak sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, sıkıntısından kurtulacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine yorulur.

Rüyada aşık olduğun kişiyi aramak gördüyseniz:

  • Sizin de, kendi pozisyonunuzda veya fikirlerinizde ısrarcı olmanız durumunda olaylar iyice kontrolden çıkabilir.

Rüyada hep aşık olduğun kişiyi görmek dünya mallarına karşı hırslanacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişiyi öldürmek ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişiyi koklamak sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına işarettir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi aramak elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eskiden aşık olduğun kişiyi görmek kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi hasta görmek aksine işe neredeyse köstek olacağına, kazancında bereketin artacağına delalettir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi çirkin görmek maddi olarak ferahlık yaşanacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments