Rüyada arkadaşını gezdirmek

Rüyada arkadaşını gezdirmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına inanılır.

Rüyada arkadaşını gezdirmek gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı hareketleri olan kişi ya da durumlardan uzak kalmalı, şüpheli kişi veya işlere olumsuz yanıt vermekten çekinmemelisiniz.

Rüyada iş arkadaşını gör yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada bir arkadaşını kör görmek sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine yorulur.

Rüyada bir arkadaşını uyarmak hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını yakmak kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını taşımak kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşını övmek bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, yeni duygular tadacağına delalet eder.

Rüyada iş arkadaşını aramak iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bi arkadaşını görmek tüm fırsatları değerlendireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.