Rüyada arkadaşını ev aldığını görmek

Rüyada arkadaşını ev aldığını görmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, zorluğa ve darlığa düşeceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını ev aldığını gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili bazı angarya işlerle uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını ev aldığını görmek hafifleyeceğine, başarılı olacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada arkadaşını polisin aldığını görmek kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine yorulur.

Rüyada arkadaşını araba aldığını görmek ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, gam ve keder çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada muz aldığını kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada gül aldığını görmek rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, sorunlarını çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir iş aldığını görmek büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ev aldığını duymak hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, geçim sıkıntısının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kek aldığını görmek büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments