Rüyada arabanın su kanalına düşmesi

Rüyada arabanın su kanalına düşmesi kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, dileklerinin de kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada arabanın su kanalına düşmesi gördüyseniz:

  • Rahatsız edici bazı şeyleri veya ufak tefek problemleri görmezden gelmeniz problemlerin yok olmasını ya da uzaklaşmasını değil, daha da büyümesine neden olabilir.

Rüyada arabanın su kanalına düşmesi çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada su kanalına girmek ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına tabir olunur.

Rüyada sulama kanalına düşmek sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada su kanalına atlamak içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeğenini su kanalına düşmek iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine delalettir.

Rüyada su kanalına düşen birini kurtarmak mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada su kanalına düşmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, eşlerin boşanacağına rivayet eder.

Rüyada arabayla su kanalına düşmek saygının hiç eksik olmayacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments