Rüyada annenin başkasından çocuğu olduğunu görmek

Rüyada annenin başkasından çocuğu olduğunu görmek her gün daha fazla dolacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, mesleğindeki statüsünün de artacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, hayırlı bir işe başlayacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına tabir olunur.

Rüyada annenin başkasından çocuğu olduğunu gördüyseniz:

  • Yaptığınız seçimler, aldığınız kararlar ya da devam ettiğiniz yollar akıllı olmaktan çok uzakta duruyor olabilir.

Rüyada annenin başkasından çocuğu olduğunu görmek mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına işarettir.

Rüyada bir kocanın başkasından çocuğu olduğunu görmek ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasından erkek çocuğu olduğunu görmek kötü ve zor günler geçireceğine, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına işarettir.

Rüyada karısının başkasından çocuğu olduğunu görmek kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada eşimin başkasından erkek çocuğu olduğunu görmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemin başkasından çocuğu olduğunu görmek ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin başkasından çocuğu olduğunu görmek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments