Rüyada annemin gelinlik giymesi

Rüyada annemin gelinlik giymesi başkalarının malına göz dikeceğine, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, eğlenceli şekilde yaşayacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada annemin gelinlik giymesi gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar sevgi düzeyinizi bozabilir.

Rüyada annemin gelinlik giymesi eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına rivayet eder.

Rüyada annemin üstünde gelinlik görmek bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına işaret eder.

Rüyada annemin kırmızı gelinlik giydiğini görmek zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada annemin beyaz gelinlik giydiğini görmek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, başarısının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annemin gelinlik giymek bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine delalet eder.

Rüyada annemin hastalanması elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada annemin bağırması zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin öldürülmesi anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments