Rüyada annemin bana su vermesi

Rüyada annemin bana su vermesi içinin kıpır kıpır olacağına, yeni bir eve taşınacağına, geniş bir ev satın alacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, konforundan da ödün vereceğine, kafa dinleyeceğine, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada annemin bana su vermesi gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda başkalarıyla birlikte hareket etmeniz gerekebilir.

Rüyada annemin bana vurması çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin bana sarılması sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemin bana su vermesi çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine yorulur.

Rüyada annemin bana kitap vermesi tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine alamet eder.

Rüyada annemin bana beddua etmesi dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına delalet eder.

Rüyada annemin bana kuran vermesi zorlukların aşılacağına, şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine delalettir.

Rüyada annemin bana telefon alması edilen duaların kabul edileceğine, uzak bir yola gidileceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin bana elbise alması sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments