Rüyada altız bebek doğurmak

Rüyada altız bebek doğurmak bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına aynı zamanda da kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına alamet etmektedir.

Rüyada altız bebek doğurmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol edememeniz durumunda ileride pişmanlık duyacağınız sözler söyleyebilirsiniz.

Rüyada altız bebek doğurmak hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada altız erkek bebek doğurmak kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada altız bebek emzirmek kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine rivayet eder.

Rüyada altız erkek bebek görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, emellere ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada altız bebek görmek attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına rivayet eder.

Rüyada altız bebek doğurduğunu görmek işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine yorulur.

Rüyada altız doğum yapmak çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, hırpalanacağına alamet etmektedir.

Rüyada altız doğurduğunu görmek bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada altız bebek doğurmak

  1. Rüyamda 3 kız 3 erkek altız Bebek doğurduğumu gördüm bi oğlum2 bi kızım4 var ve rüyamda onlarda bebeklerin başındaydı eşimi de gördüm telaşla iş arıyor işler peşinde koşturuyordu yalnız ve yorgun hissediyordum ama yine de çok mutluydum

    • Esahh der ki,
      Rüyanız imana, kazanmaya ve huzura rivayet eder. Rüya tabirine göre insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine; kazanılacak bir maddi gelirin kendisine şifa olacağına; aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.