Rüyada altın yüzük görmek parmağına takmak

Rüyada altın yüzük görmek parmağına takmak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına delalet eder.

Rüyada altın yüzük görmek parmağına takmak gördüyseniz:

  • Evinize veya sevdiğiz kişilerle ilişkilerinizle ilgili geliştirici aktivitelere odaklanmanızda fayda var.

Rüyada altın yüzük görmek parmağına takmak işlerinin düzene gireceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmağına altın yüzük takmak işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine alamet eder.

Rüyada parmağına altın yüzük takmak ne demek rahatlık ve ferahlık bulacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine yorulur.

Rüyada parmağına altın yüzük taktığını görmek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya rivayet etmektedir.

Rüyada ayak parmağına altın yüzük takmak gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, yaşama olan inancını tazeleyeceğine alamet eder.

Rüyada parmağına altın yüzük takılması bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, sermayesinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kendi parmağına altın yüzük takmak evi yoksa ev alacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada işaret parmağına altın yüzük takmak mirasa, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments