Rüyada altı parmak görmek

Rüyada altı parmak görmek üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, alım gücünün artmasına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, maddi zararını karşılayacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine inanılır.

Rüyada altı parmak gördüyseniz:

  • Sonradan bazı şeyleri telafiye çalışmak istemiyorsanız daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada altı parmak görmek rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, sorunların çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada ayakta altı parmak görmek işten yana kısmetinin kapanacağına, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağını altı parmak görmek bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına delalettir.

Rüyada elinde altı parmak görmek onlara sanat öğreteceğine, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sol ayağında altı parmak görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ayağında altı parmak görmek ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, borçlarının biteceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada altı parmak türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, hayata karşı bakışının değişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada altı ayak parmak görmek huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, evi kendisinin çekip çevireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments