Rüyada alkol içmek

Rüyada alkol içmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına yorulur.

Rüyada alkol içmek gördüyseniz:

  • Şansa bağlı konulardan bazı kazançlar elde edebilirsiniz.

Rüyada alkol içmek çok daha kötü durumlara düşüleceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına delalettir.

Rüyada alkol görmek kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada çok alkol içmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada alkol çalmak çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine işarettir.

Rüyada alkol görmek ne demek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, kısmetli bir işe atılmaya işaret eder.

Rüyada ramazanda alkol almak eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta alkol içmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada alkol ile oruç bozmak kötü günler yaşanacağına, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.