Rüyada alkol çalmak

Rüyada alkol çalmak işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada alkol çalmak gördüyseniz:

  • İlişkilerde problem yaratabilecek durumlardan uzak kalmanız gerekebilir.

Rüyada çok alkol içmek kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına delalettir.

Rüyada alkol içmek işsizseniz işe gireceğinize, iş hayatında yeni kapılar açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada alkol görmek verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada alkol çalmak hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına inanılır.

Rüyada alkol içip kusmak hayatına bakacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alkol testi yaptırmak buna rağmen kazanç getireceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına işarettir.

Rüyada oruçluyken alkol içmek özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşlarla alkol içmek yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.