Rüyada alkol almaya gitmek

Rüyada alkol almaya gitmek çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına alamet eder.

Rüyada alkol almaya gitmek gördüyseniz:

  • Biraz dinlenmekte fayda var.

Rüyada alkol almaya gitmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada alkol içmek belli bir kazanç elde edileceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alkol görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada alkol çalmak alacaklıların kapısını aşındıracağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyada çok alkol içmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada evde alkol almak en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle alkol içmek hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına alamet etmektedir.

Rüyada alkol aldığını görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments