Rüyada alevsiz ateş görmek

Rüyada alevsiz ateş görmek ağlayacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, maddi zararını karşılayacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada alevsiz ateş gördüyseniz:

  • Bazı konularda doğru yerde olup olmadığınızı ya da doğru kararlar alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Rüyada alevsiz ateş görmek mal ve para sahibi olacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine delalettir.

Rüyada alevsiz duman görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine yorulur.

Rüyada alevsiz yangın görmek işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ateş yakmak ateş görmek hayırlı bir eşe, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ateş miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Rüyada kar ve ateş arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada su ve ateş atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına rivayet eder.

Rüyada ateş püskürmesi önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments