Rüyada akrabanın mezarına gitmek

Rüyada akrabanın mezarına gitmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada akrabanın mezarına gitmek gördüyseniz:

  • Sevgilinizle görüşmek üzere program yapıp, kendinizi hazırlamamalısınız.

Rüyada akrabanın mezarına gitmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada bebek mezarına basmak yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada amcanın mezarına gitmek erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü birinin mezarına gitmek başarılı bir insan olacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına tabir olunur.

Rüyada peygamberimizin mezarına gitmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, dini inançların güçleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada dedenin mezarına gitmek yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine inanılır.

Rüyada annenin mezarına su dökmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşinin mezarına gitmek aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.