Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak gördüyseniz:

  • Aksine çevrenizdekilerin antipatisini kazanırsınız.

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine delalettir.

Rüyada dolu dolu balgam çıkarmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, geçineceğine delalet etmektedir.

Rüyada dolu dolu yağmur yağdığını görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına delalet eder.

Rüyada dolu dolu para görmek zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada dolu dolu kan kusmak kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına delalet eder.

Rüyada dolu dolu sofra görmek tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada göğsünden dolu dolu süt gelmesi sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada dolu dolu yumurta görmek iş ve mekan değiştireceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments