Rüyada ağzı dolu olmak

Rüyada ağzı dolu olmak maddi yükümlülüklerin artacağına, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, kişinin hayatını allak bullak edeceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağzı dolu olmak gördüyseniz:

  • Hakimiyeti elde tutmak için gizli bir bilginin ortaya çıkartılması gerekiyor.

Rüyada ağzı dolu olmak bunun da kendisi için hayırlı olacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada ağzı süt dolu bebek görmek hastalıklarını yeneceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ağzı yüzü kan dolu görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ağzı dolu görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzı dolu konuşmak emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ağzı dolu yemek yemek çok sevineceğine, başkasının hakkına göz dikileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dolu dolu yağmur yağdığını görmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, hayal edilenlere ulaşılamayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments