Rüyada ağlamak ibni sirin

Rüyada ağlamak ibni sirin kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, aile içinde husumet gelişeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına alamet eder.

Rüyada ağlamak ibni sirin gördüyseniz:

  • İlişkilerinizin sağlığı açısından daha kararlı tutumlara girmenizde fayda var.

Rüyada ağlamak ibni sirin malına mal, parasına da para ekleyeceğine, hedeflerini tutturamayacağına tabir olunur.

Rüyada kar görmek ibni sirin herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına işarettir.

Rüyada at görmek ibni sirin yapılan bir evlilikten pişman olunacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet eder.

Rüyada süt görmek ibni sirin kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına delalettir.

Rüyada padişah görmek ibni sirin dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine alamet eder.

Rüyada balık görmek ibni sirin etrafındakiler tarafından kutlanacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada bebek emzirmek ibni sirin hak yolundan ayrılmayacağına, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada muhyiddin ibni arabi yi görmek yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments