Rüyada ağızda balgam görmek

Rüyada ağızda balgam görmek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, onları tebrik edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine delalettir.

Rüyada ağızda balgam gördüyseniz:

  • Bir hediye alabilirsiniz.

Rüyada ağızda balgam görmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına alamet eder.

Rüyada ağızda gül çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağızda kan pıhtısı pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına işaret eder.

Rüyada ağızda yemek kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağızda diş dökülmesi iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine alamet eder.

Rüyada ağızda tuz tadı kısmetli bir kişi olunacağına, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına delalettir.

Rüyada ağızda iğne kırılması epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına işarettir.

Rüyada ağızda mantar görmek stresten uzaklaşılacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments