Rüyada ağaçtan duman çıktığını görmek

Rüyada ağaçtan duman çıktığını görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan duman çıktığını gördüyseniz:

  • Sesleri duymazdan gelmenizde fayda var.

Rüyada ağaçtan duman çıktığını görmek uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz duman çıktığını görmek zor zamanlar yaşayacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi duman çıktığını görmek hatalarını düzelteceğine, uykusuz geceler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada borudan duman çıktığını görmek önemli yerlere geleceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil duman çıktığını görmek keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına işaret eder.

Rüyada bir dağdan duman çıktığını görmek kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir evden siyah duman çıktığını görmek maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacadan kara duman çıktığını görmek başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına, işlerinin kolaylaşacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elvin

Rüyamda yüksek bir binanın üzerindeydim abimle beraber bir an uzaklardan duman çıktığını gördüm ateşte vardı sanki sonra etrafta çam ağaçları vardı yemyeşil çok güzel bir yeşildi baktım aralarından siyaha yakın duman çıkıyordu ve çok fazla idi

Aysel

Rüyamda uçağın içinde koltuğa sarılıyorum uçak iniş yapıyor ama bütün çatıları dağıtarak sallanarak iniyor pilot ve hostes yanımda bende ne kadar eylenceli diyorum ve sobra
caddenin ortasında ağaca çizik yapıyorum sonra deliye kağıt tarzı Bi şey atıyorum ve bir kaç saniye içinde beyaz duman çıkıyor oradaki işçilere yangın var diye itfaiye çağırıyorlar.ben orsan uzaklaştırıyor ablam ve sonra onunla restoranda muhabbet ediyoruz ne içelim diye soruyor benim fikrime tütsüleyen ağaçta..