Rüyada afis

Rüyada afis iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada afis gördüyseniz:

  • Daha sonra yaşayabileceğiniz büyük sorunların habercisi olabilir.

Rüyada afis gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada afiş hazırlamak aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada afiş asmak maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, onların bir adım önüne geçeceğine tabir olunur.

Rüyada afiş dağıtmak sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada afiş görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments