Rüyada adet olduğunu görmek ama kan görmemek

Rüyada adet olduğunu görmek ama kan görmemek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına yorulur.

Rüyada adet olduğunu görmek ama kan görmemek gördüyseniz:

  • Bazı olumsuzluklar önünüzü kapatıyor, sağlıklı düşünmenizi engelliyor.

Rüyada adet olmayan birinin adet olduğunu görmek işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Rüyada çok adet olduğunu görmek dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına işarettir.

Rüyada bir kızın adet olduğunu görmek evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşının adet olduğunu görmek işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine tabir olunur.

Rüyada tuvalete adet olduğunu görmek hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine yorulur.

Rüyada herkesin adet olduğunu görmek parasal olarak çok büyük destek vereceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasının adet olduğunu görmek beklentilerin gerçekleşeceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunun adet olduğunu görmek düşmanların önlerinin açılacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.