Rüyada adam kovalamak

Rüyada adam kovalamak parasının azalacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, ondan kazanç elde edeceğine, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada adam kovalamak gördüyseniz:

  • Ani tepkilerden ya da ani cevaplar vermekten kaçınmalısınız.

Rüyada dev adam kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada kör adam kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada adam çareye ve çözüme ulaşacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada çim adam görmek ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koruyan adam büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, hayatının bir düzene kavuşacağına delalettir.

Rüyada ünlü adam eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, rızkının da çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adam tekmelemek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine tabir olunur.

Rüyada bilinmeyen adam uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments