Rüyada ablayı kurtarmak

Rüyada ablayı kurtarmak aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ablayı kurtarmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı tavırlarına şüpheyle yaklaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada ablayı bıçaklamak büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine delalet eder.

Rüyada abi ve ablayı görmek maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ablayı kurtarmak sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına delalet eder.

Rüyada öz ablayı dövmek hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ablayı yaralamak yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, hayallerinin de yarım kalacağına delalet eder.

Rüyada ablayı kaybetmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ablayı kıskanmak çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada ablayı banyo yaptırmak zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments