Rüyada ablayı kaybetmek

Rüyada ablayı kaybetmek sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, hayatının tamamen altüst olacağına, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, arabasını ve toprağının olacağına, günah işlemekten korunacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına işarettir.

Rüyada ablayı kaybetmek gördüyseniz:

  • Normal davranışlarının tamamen dışında davranan kişiler sizi şaşırtabilir.

Rüyada ablayı yaralamak nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, onlara galip geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ablayı kurtarmak sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ablayı bıçaklamak aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine inanılır.

Rüyada öz ablayı dövmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine işarettir.

Rüyada abi ve ablayı görmek uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ablayı kıskanmak sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına delalettir.

Rüyada ablayı kaybetmek yenilgiye uğramış hissedeceğine, dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına delalettir.

Rüyada küs olan ablayı görmek gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments