Rüyada abim araba sürüyordu

Rüyada abim araba sürüyordu elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, işlerinin yaver gideceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, tebrik edileceğine, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada abim araba sürüyordu gördüyseniz:

  • Ani harcamalardan sakınmanızda fayda var.

Rüyada abim araba sürüyordu istediklerini elde etmeyi başaracağına, parasının her zaman bereketli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abim bana araba almış çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada abim araba almış arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine yorulur.

Rüyada abim araba kullanıyordu kişinin hayatını allak bullak edeceğine, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına alamet eder.

Rüyada abim ölmüş bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine alamet eder.

Rüyada abim gördüm ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abim beni dövdü canının sıkılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada silahla abim vuruldu gözyaşlarının dineceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.