Rüyada abdest bozmak nedir

Rüyada abdest bozmak nedir kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, yaşamının uzun olacağına, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada abdest bozmak nedir gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz.

Rüyada abdest bozmak diyanet karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest bozmak nedir eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına inanılır.

Rüyada abdest almak ve bozmak zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük abdest bozmak gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada büyük abdest bozmak ihya bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine delalettir.

Rüyada namaz kılarken abdest bozmak dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette abdest bozmak elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına yorulur.

Rüyada abdest bozmak görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments